Menu
EUR
Bij Hi-Stands vindt u een zorgvuldig geselecteerd assortiment audio- en videoaccessoires van topkwaliteit.

Grado Labs

De Grado hoofdtelefoons en Elementen komen direct uit Brooklyn, New York en zijn onder liefhebbers al jaren een fenomeen. Wij zijn dan ook zeer vereerd om zowel van de Hoofdtelefoons als de Elementen van Grado officieel dealer te zijn. Dit houd in dat wij zowel de Hoofdtelefoons als de Elementen bijna allemaal direct uit voorraad kunnen leveren.

32 Producten
Toon:
Grado Labs
De Grado Labs GS1000x is een indrukwekkende toevoeging aan de hooggeprezen Statement Serie van Grado Labs. Meer
De Grado Labs GS1000x is een indrukwekkende toevoeging aan de hooggepr...
€1.499,00 €1.238,84
Grado Labs
Grado Labs, met meer dan 50 jaar ervaring in high-end audio, staat wereldwijd bekend om zijn compromisloze kwaliteitsnormen en uitzonderlijke klantger... Meer
Grado Labs, met meer dan 50 jaar ervaring in high-end audio, staat wer...
€125,00 €103,31 €105,00 €86,78
Je bespaart 16%
Grado Labs
Grado Labs presenteert met trots de DJ200 Prestige, een topmodel uit de professionele DJ-serie cartridges, speciaal ontworpen voor de veeleisende DJ d... Meer
Grado Labs presenteert met trots de DJ200 Prestige, een topmodel uit d...
€189,00 €156,20
Grado Labs
De Grado Labs DJ-100i is speciaal ontworpen voor de eisen van de moderne DJ. Deze professionele phono cartridge levert een indrukwekkende combinatie v... Meer
De Grado Labs DJ-100i is speciaal ontworpen voor de eisen van de moder...
€139,00 €114,88
Grado Labs
De Grado X Series Mini Extension Cable is een handige accessoire voor iedereen die graag geniet van zijn Grado-hoofdtelefoon, maar behoefte heeft aan ... Meer
De Grado X Series Mini Extension Cable is een handige accessoire voor ...
€69,00 €57,02
Grado Labs
Ervaar ongekende muzikale helderheid met de Grado Labs SR225x. Deze legendarische open hoofdtelefoon biedt de iconische Grado-klank met verbeterde dri... Meer
Ervaar ongekende muzikale helderheid met de Grado Labs SR225x. Deze le...
€299,00 €247,11 €279,00 €230,58
Je bespaart 7%
Grado Labs
Het Grado Labs Red3 cartridge vormt een opvallende toevoeging aan de prestigieuze Prestige Serie van Grado. Meer
Het Grado Labs Red3 cartridge vormt een opvallende toevoeging aan de p...
€155,00 €128,10
Grado Labs
De Grado Labs Headphone Case Big is de officiële draagtas van Grado Labs, ontworpen om uw hoogwaardige Grado hoofdtelefoon optimaal te beschermen. Meer
De Grado Labs Headphone Case Big is de officiële draagtas van Grado L...
€59,00 €48,76
Toon 25 - 32 van 32
Merken
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »